-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-001856-c
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період оскарження:
30.10.2020 10:51 - 11.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.