-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Тендер Prozorro UA-2020-10-15-004506-a
Завершена
361 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
Номер:
3ed55db250dd439281a7bbe83b0daff6
Внутрішній номер закупівлі:
6722136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-15-004506-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Прус Максим Олегович +380973544069 ztypo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
361 496.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 807.48 UAH
Період уточнення:
15.10.2020 15:11 - 23.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2020 15:11 - 02.11.2020 00:00
Аукціон:
02.11.2020 12:57 - 02.11.2020 13:18
Період кваліфікації:
02.11.2020 13:18 - 06.11.2020 15:59
Період завантаження договору:
06.11.2020 15:59 - 26.11.2020 15:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок Покупцем за Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця у термін, що не перевищує 90 календарних днів з дня отримання Товару і переходу права власності на Товар до Покупця, відповідно виставленого Продавцем рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВД ТЕКС"
Оскарження: 06.11.2020 15:59 - 17.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41819405
-
Контактна особа:
Міхно Ілля 380507564106, 380953507034 vdteks@gmail.com
-
Адреса:
61019, Україна, Харківська область, Харків, пр. Дзюби, б. 3/2
Оскарження: 06.11.2020 15:59 - 17.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
354 174.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
354 174.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2020 15:59
Документи
37
Скарги
0
ПП ВКФ Весна-Ділогія
×
-
Код ЄДРПОУ:
23937436
-
Контактна особа:
Гриненко Алла Олександрівна +380978153681 olga23051980@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Набережна Перемога 102/36
Початкова пропозиція
360 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
771882077b894929906fa96e3c44f650
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-15-004506-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВД ТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41819405
-
Контактна особа:
Міхно Ілля 380507564106, 380953507034 vdteks@gmail.com
-
Адреса:
61019, Україна, Харківська область, Харків, пр. Дзюби, б. 3/2
Номер договору:
187
Сума договору:
354 174.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
295 145.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
20.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний