-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Тендер Prozorro UA-2020-10-15-004506-a
Завершена
361 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
Період оскарження:
15.10.2020 15:11 - 29.10.2020 00:00
Нічого не знайдено.