• Відкриті торги
  • КЕП

18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).

Оголошено тендер

361 496.00 UAH
Номер: b5d8d96f79c24b37b6c173b51697da03
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-15-009705-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Замовник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Очікувана вартість: 361 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одяг
Дата опублікування: 15.10.2020 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Код ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одяг
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума361 496.00 UAH