• Відкриті торги
  • КЕП

18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).

354 174.00 UAH з ПДВ
Номер: 771882077b894929906fa96e3c44f650
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-15-004506-a-c1
Замовник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВД ТЕКС"
Класифікатор ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Номер договору: 187
Дата підписання: 20.11.2020 00:00
Період дії договору: 20.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 354 174.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 029.00 UAH)
Оплачено: 354 174.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 029.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Код ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одяг
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4 На карті