-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками» НК 024:2019 – 35008 - «Дитячий підгузник»
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-005491-c
Завершена
83 182.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 415.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 415.91 UAH
Номер:
027e56c7d06a48d6ac9c613c482716dc
Внутрішній номер закупівлі:
6699801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-13-005491-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Блейчик +380456592372 bleychika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 182.74 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
415.91 UAH
Період уточнення:
13.10.2020 15:13 - 18.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2020 15:13 - 28.10.2020 23:00
Аукціон:
29.10.2020 15:05 - 29.10.2020 15:32
Період кваліфікації:
29.10.2020 15:32 - 03.11.2020 16:02
Період завантаження договору:
03.11.2020 16:02 - 23.11.2020 16:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками»
НК 024:2019 – 35008 - «Дитячий підгузник»
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
284 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"
Оскарження: 03.11.2020 16:02 - 14.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40289732
-
Контактна особа:
Сімович Костянтин +380639082103 simovich.k@imperiaholding.com
-
Адреса:
02260, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 1, офіс 705
Оскарження: 03.11.2020 16:02 - 14.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
58 557.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 557.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2020 16:02
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Початкова пропозиція
66 106.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 200.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ-СТАР ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129668
-
Контактна особа:
Игорь +380990377809 rararacrashg@gmail.com
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА, будинок 12-А
Початкова пропозиція
73 845.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 428.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
e878810ae0b948438e21fb3ac134ab9e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-005491-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40289732
-
Контактна особа:
Сімович Костянтин +380639082103 simovich.k@imperiaholding.com
-
Адреса:
02260, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 1, офіс 705
Номер договору:
178
Сума договору:
58 557.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
54 134.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.11.2020 08:00
Статус:
Підписаний