-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками» НК 024:2019 – 35008 - «Дитячий підгузник»
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-005491-c
Завершена
83 182.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 415.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 415.91 UAH
Період уточнення:
13.10.2020 15:13 - 18.10.2020 01:00
Відповідь надана
Еквіваленти
Номер:
3940a675ad8e4f55b68e7fff38f47c85
Дата опублікування:
16.10.2020 16:40
Опис:
Доброго дня. Просимо дозволити запропонувати якісні аналоги, а саме ТМ ТЕНА
Відповідь:
Добрий день. Не заперечуємо щодо аналогів.
Дата відповіді:
19.10.2020 08:26
Відповідь надана
Щодо поставок.
Номер:
353db88108a64c2a8239a370787cf828
Дата опублікування:
13.10.2020 16:28
Опис:
Доброго дня, Чи можете Ви сказати орієнтовану кількість поставок?
Відповідь:
Доброго дня! 2 поставки- листопад,грудень.
Дата відповіді:
15.10.2020 08:25