-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузники
Оголошено тендер
83 182.74
UAH
Номер:
98d1e13177c448cfbf212ce3735cb7fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-007130-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
83 182.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузники
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
13.10.2020 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума83 182.74 UAH