-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками» НК 024:2019 – 35008 - «Дитячий підгузник»
58 557.20
UAH з ПДВ
Номер:
e878810ae0b948438e21fb3ac134ab9e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-005491-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Контактна особа:
Анна Блейчик +380456592372 bleychika@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40289732
-
Контактна особа:
Сімович Костянтин +380639082103 simovich.k@imperiaholding.com
-
Адреса:
02260, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 1, офіс 705
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
178
Дата підписання:
17.11.2020 08:00
Період дії договору:
17.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
58 557.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 423.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками»
НК 024:2019 – 35008 - «Дитячий підгузник»
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
284 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020