-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-000576-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 3% або 8 400.00 UAH
Номер:
f4c6f45de1e148af87f103cfdbed659d
Внутрішній номер закупівлі:
6685030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-13-000576-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Кітаєв +380577041418 gorsvet-kharkov@ukr.net http://www.gorsvet.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44512000-2 Ручні інструменти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 400.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2020 08:59 - 19.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2020 08:59 - 29.10.2020 14:00
Аукціон:
30.10.2020 12:04 - 30.10.2020 12:25
Період кваліфікації:
30.10.2020 12:25 - 03.11.2020 14:42
Період завантаження договору:
03.11.2020 14:42 - 23.11.2020 14:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКатегорія Замовника - визначена згідно п.3 ч.4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" від 19.09.2019р. № 114-IX
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОРОЛЬ ІГОР ІГОРОВИЧ
Оскарження: 03.11.2020 14:42 - 14.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707412714
-
Контактна особа:
Король Ігор Ігорович +380667562111 korol2707412714@gmail.com
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто, м. Харків, вул. Генічеська, буд. 10
Оскарження: 03.11.2020 14:42 - 14.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
208 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2020 14:42
Документи
8
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Фільченко Олександр Борисович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835510612
-
Контактна особа:
Фільченко Олександр Борисович 0509015920, fob2005@ukr.net
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, провулок Герасимівський, будинок 7-А
Початкова пропозиція
257 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
10bb56a5db484a8cb19b77e0042e4bba
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-000576-b-c1
Постачальник:
ФОП КОРОЛЬ ІГОР ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707412714
-
Контактна особа:
Король Ігор Ігорович +380667562111 korol2707412714@gmail.com
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто, м. Харків, вул. Генічеська, буд. 10
Номер договору:
№ 87-11/20
Сума договору:
199 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.11.2020 12:01
Статус:
Виконаний