-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
199 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
10bb56a5db484a8cb19b77e0042e4bba
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-000576-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Контактна особа:
Олександр Кітаєв +380577041418 gorsvet-kharkov@ukr.net http://www.gorsvet.kh.ua
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП КОРОЛЬ ІГОР ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707412714
-
Контактна особа:
Король Ігор Ігорович +380667562111 korol2707412714@gmail.com
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто, м. Харків, вул. Генічеська, буд. 10
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 87-11/20
Дата підписання:
18.11.2020 12:01
Період дії договору:
18.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
199 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 250.00 UAH)
Оплачено:
199 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
684dc89dca784985a08e8202cea4c051
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1
Дата внесення змін до договору:
25.11.2020 14:46
Статус:
Опубліковано