-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-000576-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 3% або 8 400.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2020 08:59 - 19.10.2020 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим