-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
99b10dae348440f0b3799f542341af48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-000417-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Примітки:
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44512000-2 Ручні інструменти різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.10.2020 08:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Кількість
10 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH