-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-003907-a
Завершена
249 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 246.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 246.00 UAH
Номер:
20bd424b116e42ad9fb6c6d6d268521e
Внутрішній номер закупівлі:
6604996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-003907-a
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Ушакова, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веніслав Наталія Іванівна +380958246154 dy.mcdor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 246.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2020 11:45 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2020 11:45 - 23.10.2020 11:50
Аукціон:
26.10.2020 13:52 - 26.10.2020 14:13
Період кваліфікації:
26.10.2020 14:13 - 27.10.2020 14:00
Період завантаження договору:
27.10.2020 14:00 - 16.11.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється в розмірі повної вартості Товару поетапно, відповідно до рахунка постачальника, шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Кількість
46 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Сантарекс
Оскарження: 27.10.2020 14:00 - 07.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30126040
-
Контактна особа:
Іванцова Наталія Дмитріївна +380512477307 natali2806@ua.fm
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Потьомкінська, 131Б
Оскарження: 27.10.2020 14:00 - 07.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
249 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2020 14:00
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Рудик Валентина 044-468-50-06 SLIVA@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Початкова пропозиція
249 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
aa00f4677b4649de90c218deb8c84ca2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-07-003907-a-c1
Постачальник:
ТОВ Сантарекс
×
-
Код ЄДРПОУ:
30126040
-
Контактна особа:
Іванцова Наталія Дмитріївна +380512477307 natali2806@ua.fm
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Потьомкінська, 131Б
Номер договору:
13
Сума договору:
249 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний