-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Оголошено тендер
249 200.00
UAH
Номер:
b722a0421ed14c81b937b9f7c3822699
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-07-000616-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Ушакова, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Ушакова, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
07.10.2020 10:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Кількість
46 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума249 200.00 UAH