• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)

249 100.00 UAH з ПДВ
Номер: aa00f4677b4649de90c218deb8c84ca2
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-07-003907-a-c1
Замовник: Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
Постачальник: ТОВ Сантарекс
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 13
Дата підписання: 10.11.2020 00:00
Період дії договору: 10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 249 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 516.67 UAH)
Оплачено: 249 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 516.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 46 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, просп.Ушакова, 47 На карті