-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (багатофункціональний пристрій, принтер, системний блок)
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-003907-a
Завершена
249 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 246.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 246.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2020 11:45 - 13.10.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
d772b1609c8e4d4dbc448e979acbf08a
Дата опублікування:
09.10.2020 18:04
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Доброго дня!
Необхідна лише поставка товару.
Дата відповіді:
12.10.2020 11:51
Відповідь надана
Тендер
Номер:
91f58ca7b0674c53ad7cb5e72ff689c6
Дата опублікування:
09.10.2020 18:04
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня!
Пропозиції учасників повинні відповідати усім технічним та іншим вимогам до предмета закупівлі.
Дата відповіді:
12.10.2020 11:50