-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-000833-a
Завершена
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Номер:
06f72a9afefc4aa7bdacdff05fa169e5
Внутрішній номер закупівлі:
6542241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-02-000833-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Ясунов +380637536854 avtodor.yasunov@mariupolrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
285.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 09:30 - 09.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2020 09:30 - 19.10.2020 15:00
Аукціон:
20.10.2020 12:57 - 20.10.2020 13:18
Період кваліфікації:
20.10.2020 13:18 - 22.10.2020 16:09
Період завантаження договору:
22.10.2020 16:09 - 11.11.2020 16:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 банківських днів з дати поставки Товару та за умови своєчасного надходження коштів на розрахунковий рахунок Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 01.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Склосервіс"
Оскарження: 22.10.2020 16:09 - 01.11.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Оскарження: 22.10.2020 16:09 - 01.11.2020 23:00
Початкова пропозиція
53 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 690.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2020 16:09
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Яковенко Андрій В'ячеславович 0952853570, 044-561-27-53 ML.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Початкова пропозиція
55 056.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 952.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
5cc73b5eac8b4781adb3f593762f5bc4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-02-000833-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Номер договору:
386
Сума договору:
53 690.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 742.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
05.11.2020 08:00
Статус:
Виконаний