-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-000833-a
Завершена
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 09:30 - 09.10.2020 00:00
Відповідь надана
По технічним характеристикам
Номер:
ce05669da9da4eb7b4b73cab91cc484c
Дата опублікування:
08.10.2020 11:03
Опис:
Чи буде допущений до розгляду аналогічний цемент ПЦЦ IVБ-400?
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до вимог тендерної документації буде розглядатися Портландцемент ПЦ II/БШ-400.
Дата відповіді:
09.10.2020 10:25