• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»

Оголошено тендер

57 000.00 UAH
Номер: f09703ffbc99436d9a9cf3552ebb943c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-02-000917-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
Очікувана вартість: 57 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.10.2020 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума57 000.00 UAH