-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
53 690.40
UAH з ПДВ
Номер:
5cc73b5eac8b4781adb3f593762f5bc4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-02-000833-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Контактна особа:
Сергій Ясунов +380637536854 avtodor.yasunov@mariupolrada.gov.ua
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
386
Дата підписання:
05.11.2020 08:00
Період дії договору:
05.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
53 690.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 948.40 UAH)
Оплачено:
53 690.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 948.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 01.12.2020