-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітори (Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-001319-b
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер:
bd4054e76df8437abd2e62993473458b
Внутрішній номер закупівлі:
6501208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-001319-b
Замовник:
ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Терехов Ігор Миколайович +380442003753 zakupivli_dpskyivobl@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 125.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 13:23 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 13:23 - 15.10.2020 09:00
Аукціон:
16.10.2020 12:07 - 16.10.2020 12:40
Період кваліфікації:
16.10.2020 12:40 - 22.10.2020 09:37
Період завантаження договору:
22.10.2020 09:37 - 11.11.2020 09:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюється протягом 15 (п'ятнадцяти) банківських днів з дати поставки Товару, яка визначається датою підписання видаткової накладної на Товар, при умові отримання від Постачальника рахунку-фактури, видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітори (Комп’ютерне обладнання)
Кількість
50 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СІЕС-ЛАЙН"
Оскарження: 22.10.2020 09:37 - 01.11.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37460544
-
Контактна особа:
Филатова Марина Юрьевна +380443519494 TENDERS@CS-LINE.UA http://www.cs-line.ua/
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГРЕКОВА, будинок 3
Оскарження: 22.10.2020 09:37 - 01.11.2020 23:00
Початкова пропозиція
170 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2020 09:37
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук +380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
175 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 097.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Контактна особа:
Наталья Систематика +380677731120 natalia@systematica.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 11А, офіс 54
Початкова пропозиція
176 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Початкова пропозиція
193 554.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d1efcc5adbb46b0af7a4b061e7eece1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-001319-b-c1
Постачальник:
ТОВ "СІЕС-ЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37460544
-
Контактна особа:
Филатова Марина Юрьевна +380443519494 TENDERS@CS-LINE.UA http://www.cs-line.ua/
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГРЕКОВА, будинок 3
Номер договору:
518641/20
Сума договору:
168 975.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
140 812.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2020 03:00 - 31.12.2020 03:00
Дата підписання:
04.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний