-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітори (Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-001319-b
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 13:23 - 05.10.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
ab44bcd8dc3a4b67b9369700d0f14b79
Дата опублікування:
30.09.2020 19:06
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Замовника цікавить своєчасна поставка товару, який буде відповідати всім вимогам тендерної документації.
Дата відповіді:
02.10.2020 16:19