• Відкриті торги
  • КЕП

Монітори (Комп’ютерне обладнання)

Оголошено тендер

225 000.00 UAH
Номер: 676d7ff834d34592a1e2f8ed19d16436
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-29-000880-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монітори (Комп’ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.05.2020 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума225 000.00 UAH