-
Відкриті торги
-
КЕП
Монітори (Комп’ютерне обладнання)
168 975.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d1efcc5adbb46b0af7a4b061e7eece1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-001319-b-c1
Замовник:
ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Контактна особа:
Терехов Ігор Миколайович +380442003753 zakupivli_dpskyivobl@yahoo.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "СІЕС-ЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37460544
-
Контактна особа:
Филатова Марина Юрьевна +380443519494 TENDERS@CS-LINE.UA http://www.cs-line.ua/
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГРЕКОВА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
518641/20
Дата підписання:
04.11.2020 00:00
Період дії договору:
04.11.2020 03:00 - 31.12.2020 03:00
Сума договору:
168 975.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 162.50 UAH)
Оплачено:
168 975.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 162.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітори (Комп’ютерне обладнання)
Кількість
50 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації