-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-007420-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
232 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
Номер:
3bc7011e90c54111b4b1a4b0e13f0366
Внутрішній номер закупівлі:
6488270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-28-007420-a
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Ржевський +380577003534 buh_gospodar@kh.minjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 320.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 15:46 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2020 15:46 - 15.10.2020 15:44
Аукціон:
16.10.2020 14:10 - 16.10.2020 14:31
Період кваліфікації:
16.10.2020 14:31 - 20.10.2020 15:17
Період завантаження договору:
20.10.2020 15:17 - 09.11.2020 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мегапринт Сервіс"
Оскарження: 20.10.2020 11:34 - 30.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31867934
-
Контактна особа:
Алексей Строкань +380443377888 alexej.s@megaprint.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Нижній Вал, будинок 41
Оскарження: 20.10.2020 11:34 - 30.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
217 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.10.2020 11:34
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Оскарження: 20.10.2020 15:17 - 30.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Оскарження: 20.10.2020 15:17 - 30.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
226 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2020 15:17
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
31017b32292845ef887b82dfda23bd80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-28-007420-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Номер договору:
0311/1
Сума договору:
226 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.11.2020 11:06
Статус:
Виконаний