-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Оголошено тендер
232 000.00
UAH
Номер:
871eff94ac0e40f3bf3586be703cd01a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-28-007266-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.09.2020 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
26 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума232 000.00 UAH