-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-007420-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
232 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 15:46 - 05.10.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
dc226eebfdb24cbd973d9d5723790f77
Дата опублікування:
30.09.2020 12:23
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Видом предмету закупівлі є товар. Монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання даною закупівлею не передбачено.
Дата відповіді:
01.10.2020 13:38