-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
226 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
31017b32292845ef887b82dfda23bd80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-28-007420-a-a1
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Контактна особа:
Олександр Ржевський +380577003534 buh_gospodar@kh.minjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
0311/1
Дата підписання:
03.11.2020 11:06
Період дії договору:
03.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
226 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 700.00 UAH)
Оплачено:
226 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
На карті