-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-009795-a
Мова підготовки тендерних пропозицій -українська
Завершена
196 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
Номер:
86103d8573de442fb21f1adfbacb413b
Внутрішній номер закупівлі:
6446082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-009795-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гонтарева Дарія Мирославівна buhg_mdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
980.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 14:57 - 06.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 14:57 - 16.10.2020 18:00
Аукціон:
19.10.2020 13:42 - 19.10.2020 14:03
Період кваліфікації:
19.10.2020 14:03 - 22.10.2020 15:23
Період завантаження договору:
22.10.2020 15:23 - 11.11.2020 15:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тихович Володимир Леонідович
Оскарження: 22.10.2020 15:23 - 01.11.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164824039
-
Контактна особа:
Тихович Володимир Леонідович +380973069485 ss1715@icloud.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Городоцька 16/17
Оскарження: 22.10.2020 15:23 - 01.11.2020 23:00
Початкова пропозиція
195 488.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2020 15:23
Документи
33
Скарги
0
ТОВ Моршинське виробничо-торгове підприємство "Медтехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23952223
-
Контактна особа:
КІСІЛЬ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ +380326060385 morshunmedtex@gmail.com
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, місто Моршин, ВУЛИЦЯ ПРОЛІСКОВА, будинок 8
Початкова пропозиція
196 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
Контракти
Номер:
2aad8fd8e4dd46a0b44bbdd6e18d2b8e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-009795-a-b1
Постачальник:
ФОП Тихович Володимир Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164824039
-
Контактна особа:
Тихович Володимир Леонідович +380973069485 ss1715@icloud.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Городоцька 16/17
Номер договору:
Т25/10/20
Сума договору:
187 460.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.11.2020 11:00
Статус:
Виконаний