-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
187 460.00
UAH без ПДВ
Номер:
2aad8fd8e4dd46a0b44bbdd6e18d2b8e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-009795-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Контактна особа:
Гонтарева Дарія Мирославівна buhg_mdkl@ukr.net
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Тихович Володимир Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164824039
-
Контактна особа:
Тихович Володимир Леонідович +380973069485 ss1715@icloud.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Городоцька 16/17
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т25/10/20
Дата підписання:
02.11.2020 11:00
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
187 460.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
187 460.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
94e898ae677b46fc812e49c269d783d9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони погодились внести зміни до договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
14d155b8332844b99542a23ea6751bcd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони погодились внести зміни до договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
14.12.2020 10:00
Статус:
Опубліковано