-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Оголошено тендер
196 000.00
UAH
Номер:
717640da2b48458b94472b9c3add9011
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-24-003215-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.09.2020 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума196 000.00 UAH