-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-009795-a
Мова підготовки тендерних пропозицій -українська
Завершена
196 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 14:57 - 06.10.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим