-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи (Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166)
Тендер Prozorro UA-2020-08-31-000295-b
Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
7eb80612fa5d4380b65819b737e6baf4
Внутрішній номер закупівлі:
6092986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-31-000295-b
Замовник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Свистунов +380660158158 gorodok.kn@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2020 09:20 - 06.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2020 09:20 - 16.09.2020 00:00
Аукціон:
16.09.2020 15:41 - 16.09.2020 16:02
Період кваліфікації:
16.09.2020 16:02 - 17.09.2020 15:32
Період завантаження договору:
17.09.2020 15:32 - 07.10.2020 15:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи (Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СФЕРА"
Оскарження: 17.09.2020 15:32 - 28.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32270622
-
Контактна особа:
Кристина Свинчук +380676220523,+380503260789 32270622@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Оскарження: 17.09.2020 15:32 - 28.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2020 15:32
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37902738
-
Контактна особа:
Кристина Свинчук +380676220523,+380503260789 prof.zahystt@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКА, будинок 3-А
Початкова пропозиція
298 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c21b5a049c41408caae0508378737aab
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-31-000295-b-a1
Постачальник:
ТОВ "СФЕРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32270622
-
Контактна особа:
Кристина Свинчук +380676220523,+380503260789 32270622@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Номер договору:
231
Сума договору:
290 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
241 666.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
29.09.2020 09:00
Статус:
Виконаний