-
Відкриті торги
-
КЕП
Електромонтажні роботи:Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою: м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
31936d7f32e14048ad4c9c566d722a5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-27-003875-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромонтажні роботи:Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою: м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2020 12:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH