-
Відкриті торги
-
КЕП
Електромонтажні роботи (Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166)
290 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c21b5a049c41408caae0508378737aab
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-31-000295-b-a1
Замовник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Контактна особа:
Олег Свистунов +380660158158 gorodok.kn@i.ua
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СФЕРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32270622
-
Контактна особа:
Кристина Свинчук +380676220523,+380503260789 32270622@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
231
Дата підписання:
29.09.2020 09:00
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
290 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 333.34 UAH)
Оплачено:
290 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 333.34 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи (Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.11.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a6cd4fd102284952a2b8f9e3ec626c0d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни в додаток №1 "Календарний графік"
Номер додаткової угоди:
додаткова угода 1 від 01.12.2020р.
Дата внесення змін до договору:
01.12.2020 14:10
Статус:
Опубліковано