-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи (Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166)
Тендер Prozorro UA-2020-08-31-000295-b
Влаштування системи пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях Костянтинівський ЗЗСО I-III ступенів №2 Костянтинівської міської ради за адресою:м. Костянтинівка, вул. Незалежності, буд.166
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
31.08.2020 09:20 - 12.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.