-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки майна (ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-009563-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
b28dc06f93024609ad2f840a05ce37f2
Внутрішній номер закупівлі:
6060127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-26-009563-a
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 22:15 - 01.09.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2020 22:15 - 11.09.2020 18:00
Аукціон:
14.09.2020 13:07 - 14.09.2020 14:17
Період кваліфікації:
14.09.2020 14:17 - 17.09.2020 21:49
Період завантаження договору:
17.09.2020 21:49 - 07.10.2020 21:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійсненої оцінки за Замовленням здійснюється на підставі підписаних Сторонами Актів, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на банківський рахунок Виконавця протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Сторонами Акту, отримання Замовником від Виконавця оригінала рахунка на оплату та реєстрації Виконавцем належно оформленої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
318 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2020 21:49
Документи
61
Скарги
0
ТОВ "ГОЛД ПРАЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353488
-
Контактна особа:
Андрій Грюкало +380667300434 info@goldpriceltd.com
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 35, квартира 88
Початкова пропозиція
296 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Європейський центр консалтингу та оцінки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34530299
-
Контактна особа:
Зайцева Тетяна 380442282178, 380442282178 ecac@pkf.in.ua
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА, будинок 41, ЛІТЕРА "А", ПОВЕРХ № 3
Початкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ПІВНІЧНО-СХІДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33816284
-
Контактна особа:
Сергей Пузенко +380503231353 svkgrp@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 111 А
Початкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
502 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІН ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19334620
-
Контактна особа:
Кригуль Любомир Євгенович 0677940882 TERMINOCINKA@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ Аркаса, будинок 13, квартира 2
Початкова пропозиція
798 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ОЦІНОЧНА КОМПАНІЯ АРГУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34286063
-
Контактна особа:
Мурзенко Анна Миколаївна +380443839200 murzenko@argument.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мала Арнаутська 86, кв.18
Початкова пропозиція
620 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
620 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УСК-КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34466496
-
Контактна особа:
Герасименко +380955611833 TETRA2004@UKR.NET http://usk-consulting.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ВУЛИЦЯ ІВАНІВСЬКА , будинок 1
Початкова пропозиція
742 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
УУБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25158707
-
Контактна особа:
Салашна Юлія Володимирівна +380532561201 Ukr.UB@ukr.net
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 52
Початкова пропозиція
797 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВ Консалтингова компанія "Острів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38506047
-
Контактна особа:
Петенко Сергій Олександрович +380445212232 petenko@ostrov.ua
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, Київ, вул. Обухівська, буд. 135, офіс 35
Початкова пропозиція
831 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
831 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32622618
-
Контактна особа:
Галина Христіанінова +380442841865 tendery@bakertilly.ua
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГРЕКОВА, будинок 3, квартира 9
Початкова пропозиція
940 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
940 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
06fd9ab9c19b4005b35a72e48249d919
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-26-009563-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ОЦІНОЧНА КОМПАНІЯ "АНАЛІТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39354400
-
Контактна особа:
Тетяна Семиволос +380444695545 tender.analitik@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 13/1
Номер договору:
051020-07/128Пі
Сума договору:
184 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
05.10.2020 16:39
Статус:
Виконаний