-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки майна (ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
184 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
06fd9ab9c19b4005b35a72e48249d919
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-26-009563-a-a1
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Контактна особа:
Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ОЦІНОЧНА КОМПАНІЯ "АНАЛІТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39354400
-
Контактна особа:
Тетяна Семиволос +380444695545 tender.analitik@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 13/1
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Номер договору:
051020-07/128Пі
Дата підписання:
05.10.2020 16:39
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
184 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
184 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації