-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки майна (ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-009563-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
26.08.2020 22:15 - 07.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.