-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки майна
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
2b8f63a5ec0f4387a693bea231edd56b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-26-002933-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з незалежної оцінки майна
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування:
26.08.2020 17:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 000 000.00 UAH