• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Номер: cb8c424031a24c0e96fffde7724e8690
Внутрішній номер закупівлі: 6050337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-26-002477-c   
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Дмитро Калганов Олександрович 000445299399 kyivtourism@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2020 13:01 - 04.09.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2020 13:01 - 14.09.2020 12:00
Аукціон: 15.09.2020 11:01 - 15.09.2020 11:22
Період кваліфікації: 15.09.2020 11:22 - 21.09.2020 11:25
Період завантаження договору: 21.09.2020 11:25 - 11.10.2020 11:25
Умови оплати:
надання послуг - 60%
надання послуг - 40%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»).
Код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Євромедіа Компані"

Оскарження: 21.09.2020 11:24 - 02.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 659 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.09.2020 11:24
Документи 17
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"

Оскарження: 21.09.2020 11:25 - 02.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 706 788.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2020 11:25
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: ee3adf0de5af49e2a50b300e508d6432
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-26-002477-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Номер договору: 16/2020
Сума договору: 590 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 491 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 02.10.2020 13:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №16-2020 від 02.10.2020.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода №1 від 05.10.2020.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Акт №131 від 12.10.2020.PDF
p7s
sign.p7s