-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-002477-c
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 13:01 - 04.09.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим