• Відкриті торги
  • КЕП

НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: e463924d2be940b9a51c9a47aa298eea
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-26-001236-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 26.08.2020 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH