• Відкриті торги
  • КЕП

НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)

Договір № 16/2020 від 02.10.2020 НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)

590 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ee3adf0de5af49e2a50b300e508d6432
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-26-002477-c-c1
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Опис: Договір № 16/2020 від 02.10.2020 НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Номер договору: 16/2020
Дата підписання: 02.10.2020 13:00
Період дії договору: 02.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 590 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 333.33 UAH)
Оплачено: 590 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 333.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація Глобального Форуму медичного туризму»).
Код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 566c20c9cfd044cfbeca0acdcf09bb1f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ч. 4 та п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», та пунктами 10.1., 11.2.3. - 11.2.5 Договору № 16/2020 від 02.10.2020 року (далі - Договір № 16/2020), у зв’язку з технічною помилкою у розрахунках сум відповідно до відсоткових еквівалентів розміру авансування за Договором № 16/2020, Сторонами досягнуто згоди щодо внесення змін в частині розрахунків авансу та решти вартості наданих послуг, без зміни розміру загальної вартості та обсягів закупівлі.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.10.2020 15:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода №1 від 05.10.2020.PDF
p7s
sign.p7s