-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-001992-b
Завершена
5 142 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 51 425.48 UAH
мін. крок: 1% або 51 425.48 UAH
Номер:
50020832d7c44fcc98c116956ac2126c
Внутрішній номер закупівлі:
6041112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-001992-b
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 142 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
51 425.48 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 17:16 - 31.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2020 17:16 - 10.09.2020 17:00
Аукціон:
11.09.2020 14:45 - 11.09.2020 15:12
Період кваліфікації:
11.09.2020 15:12 - 15.09.2020 17:27
Період завантаження договору:
15.09.2020 17:27 - 05.10.2020 17:27
Нецінові критерії:
Гарантійний термін на виконані роботи 30%
Якісний критерій
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник може здійснювати попередню оплату робіт у порядку, встановленому постановою КМУ від 04.12.2019р. №1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти"
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях90 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються по факту виконання робіт на підставі підписаних актів приймання виконаних робіт (форма №КБ-2в) та довідок про вартість виконаних підрядних робіт (форма №КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
Оскарження: 15.09.2020 17:27 - 26.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Оскарження: 15.09.2020 17:27 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 102 755.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 102 755.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2020 17:27
Документи
87
Скарги
0
ТОВ Брати
×
-
Код ЄДРПОУ:
32363769
-
Контактна особа:
Новосад Андрій Леонідович +380673708188 braty-drogobych@i.ua http://braty-drogobych.com.ua
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Толстого,29
Початкова пропозиція
4 731 389.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 731 389.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Товариство з додатковою відповідальністю "Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448630
-
Контактна особа:
Магера Леся Михайлівна 380972672995, 380322553381 rbir65@i.ua
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, просп. Чорновола, 63
Початкова пропозиція
5 055 078.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 003 652.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
f8fb6d07c72b4f5cb3c02dcb77aa78cb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001992-b-c1
Постачальник:
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Номер договору:
20.56
Сума договору:
4 102 755.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 418 963.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний