-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
4 102 755.60
UAH з ПДВ
Номер:
f8fb6d07c72b4f5cb3c02dcb77aa78cb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001992-b-c1
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
20.56
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
4 102 755.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 683 792.60 UAH)
Оплачено:
3 801 015.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 633 502.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
28a52e05e805463e87dc44f7d8876885
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання робіт до 31.12.2021 у зв'язку з погодніми умовами та карантинними обмеженнями відповідно до листа Виконавця від 10.11.2021 №76
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
10.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
cc1d622ef4b84c5aa3d8aa451955ca76
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання робіт до 31.12.2022 року у зв'язку з погодніми умовами та карантинними обмеженнями відповідно до листа Виконавця від 24.12.2021
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано