-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-001992-b
Завершена
5 142 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 51 425.48 UAH
мін. крок: 1% або 51 425.48 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 17:16 - 31.08.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим