• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)

Оголошено тендер

5 142 548.00 UAH
Номер: 539d0a975e614d7b9f66759b03bc9820
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-25-003116-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Східницька селищна рада
Замовник: Східницька селищна рада
Очікувана вартість: 5 142 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Примітки: Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; Місцезнаходження: 82391, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 25.08.2020 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.10.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 142 548.00 UAH