• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7

Головний розпорядник коштів: Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Місцезнаходження – 71100, Запорізька обл.., м . Бердянськ, вул..Університетська,33 Мова, якою повинна бути складена тендерна пропозиція є – українська

Завершена

307 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 535.00 UAH
Номер: 250e8c76545d4065ac8b319b2a326a10
Внутрішній номер закупівлі: 6034525
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-25-004296-a   
Замовник: відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради
Контактна особа: Твердовська Елеонора Едуардівна +380615338513 shupik39@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 307 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 535.00 UAH
Період уточнення: 25.08.2020 13:51 - 31.08.2020 13:55
Період прийому пропозицій: 25.08.2020 13:51 - 10.09.2020 13:55
Аукціон: 11.09.2020 12:24 - 11.09.2020 13:03
Період кваліфікації: 11.09.2020 13:03 - 15.09.2020 12:35
Період завантаження договору: 15.09.2020 12:35 - 05.10.2020 12:35
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
Код ДК 021:2015: 45421130-4 Встановлення дверей і вікон
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2020
Місце постачання 71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Бердянськ, вул. Північна, буд. 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВКФ "НІКС-М"

Оскарження: 15.09.2020 12:35 - 26.09.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 279 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2020 12:35
Документи 40
Скарги 0
ФОП Педашенко О.Ю.
Початкова пропозиція 291 027.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 50
Скарги 0
ТОВ "СКЛОБУД"
Початкова пропозиція 305 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 50
Скарги 0
ФОП "БОКОЧ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ"
Початкова пропозиція 292 704.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
282 704.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0
ПП НИКС-П
Початкова пропозиція 289 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0

Контракти

Номер: 92730098c4324d2cb04831cf69fa8940
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-25-004296-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВКФ "НІКС-М"
Номер договору: 498
Сума договору: 234 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 195 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 01.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
контракт 498.pdf
pdf
Зміни 498.pdf
p7s
sign.p7s